Renginio data

2024 kovas 30

Pradžia

18:00

Trukmė:

1 val. 30 min. ( be pertraukos)

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salė

Martynas Kavaliauskas

Organizatorius

Medijų namai, UAB

Bilietų kaina

30,00–45,00 €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas

Martynas Kavaliauskas – svaiginančio balso savininkas ir vienas talentingiausių šalies atlikėjų, nuolat stebinantis žiūrovus televizijos, muzikos ir teatro scenose, kviečia į vienintelius du savo pavasario koncertus – Kovo 15-ąją – Kauno „Girstučio“ kultūros rūmuose ir Kovo 30-ąją – Klaipėdos koncertų salėje.

„Per praėjusį žiemos turą išpardavėme visus bilietus net trijuose miestuose iš eilės, tad nusprendėme Kaune ir Klaipėdoje koncertus surengti dar kartą. Kviečiu atvykti visus kurie dar neapsilankė juose arba visus, kurie nori tai pakartoti”,- juokėsi Martynas.

Kas lankosi mūsų koncertuose, puikiai žino, kad mėgstame nepriekaištingai orkestruotus kūrinius atlikti su didele meile, atsidavimu, aistra ir energija. Kaip ir visuomet – ruošiame kokybišką gyvo garso ir vizualiai estetišką šou. Repertuaro linija sujungta itin dinamiškai, kad koncerto svečiai galėtų pasimėgauti tiek mano autorine muzika, tiek puikiai pažįstamos pasaulinės ar lietuviškos muzikos kūrinių interpretacijomis.

Išsikėlėme pagrindinį tikslą šių metų turui – sieksime, kad mūsų koncertų lankytojų patirtis būtų maksimaliai šviesi, pozityvi ir linksma. Žadame sujungti geriausius kūrinius iš visų prieš tai skambėjusių mano programų – bus galima pasimėgauti geriausiomis “Abba”, “Queen”, Elvio Preslio dainomis, o taip pat ir užvedančiais praėjusio šimtmečio roko bei latino hitais.”, – atskleidžia Martynas.

Nėra abejonės, kad šiame koncerte bus galima išgirsti ir naujausias Martyno autorines dainas ir, be abejo, tokius ikoniškus pasaulinius hitus kaip „Can’t take my eyes off you“, “Volare” ar „Gimmie gimmie“. Žinoma, žiūrovai gali tikėtis ir netikėtų legendinių, niekada nepamirštamų lietuviškų dainų interpretacijų iš “Hiperbolės”, „Rondo“ ir kitų senųjų šalies grupių repertuaro.

Martyno Kavaliausko pasirodymai jau nebeįsivaizduojami be pučiamųjų instrumentų sąstato, tad ir šįkart atlikėjas scenoje pasirodys ne tik su gyvo garso grupe, tačiau koncerto muzikinę visumą užlies ir trimito, trombono bei saksofono skambesys.

“Kasmet stengiamės nustebinti žiūrovus, todėl didelį dėmesį skiriame ir scenografiniams sprendimams – koncertiniam turui kurtos specialios dekoracijos bei apšvietimo koncepcija. Tikiu, kad visa tai bus tarsi trumpa kelionė, nukelianti į spalvingiausius pasaulio kampelius ir leidžianti dar kartą pasidžiaugti gražiausia visų laikų muzika, kuri įkvepia aistra gyventi, mylėti, švęsti bei dalintis pozityvia energija. O svarbiausia – kviečiu kartu pasidžiaugti į mūsų visų namus atkeliaujančiu pavasariu. Labai Jūsų lauksiu.

Su geriausiais linkėjimais,
Martynas“.

 

 

 

Naujienlaiškio prenumerata