Renginio data

2023 spalis 29

Pradžia

13:00

Trukmė:

1 val.

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salė

Neformaliojo vaikų švietimo mokytojai:

llona Stankevičienė, Audronė Bastytė-Ignatvičė, Eglė Kiškiūnienė, Regina Vindžigalskienė Karolis Makauskas, Loreta Laurinavičienė, Renata Sondaitė-Bunevičienė, Virginija Urbonavičienė.

Videografijos autoriai:

Romualdas Kalvėnas, Algirdas Zigmantas.

Organizatorius:

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras

Bilietų kaina

4 €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro vaikų šokių studija „Junga“ kviečia į teatralizuotą šokio spektaklį „Mėlynoji planeta-Žemė“. Tai integruoto šokio, muzikos, teatro ir dailės mokinių ir mokytojų projekto „Aš esu gamtos dalis“, skirto Klimato kaitos savaitei paminėti, renginys. Šokio spektaklyje savo kūrybines galias sujungė vaikų šokių studijos „Junga“ šokėjai, dainos studijos „Keberiokšt“ dainininkai, performansą kurs S. Dacho progimnazijos teatro klasės mokiniai. Valandos trukmės spektaklį sustiprins video projekcijos. Šokio spektaklis „Mėlynoji planeta-Žemė“ pasakoja apie dvi galingas kuriančias jėgas – gamtą ir žmogų. Tačiau žmogaus troškimas valdyti ir nugalėti gamtą veda prie destrukcijos. Tai, ką gamta kūrė kelis tūkstančius metų, žmogus geba sunaikinti per kelis dešimtmečius. Norint išlikti, vienintelė išeitis yra išmokti atrasti pusiausvyrą. Kartais atrodo, kad tam reikalinga aukštesnių jėgų pagalba, nežemiškų būtybių įsikišimas. O gal žmogui tiesiog užtektų sustoti, apsižvalgyti ir pajusti savo bendrystę su gamta ir pasauliu?

Prieš renginį Koncertų salės fojė vyks:

  • Dailės studijos „Varsa“ ir Akvarelės studijos mokinių darbų paroda „Aš esu gamtos dalis“ .
  • Virtuali dizaino studijos „Kukutis“ mokinių ir neformaliojo vaikų švietimo mokytojos Renatos Sondaitės-Bunevičienės fotografijos paroda „Gamtos paslaptys“, kuri pelnė laureatų apdovanojimus tarptautiniame mokinių fotografijų konkurse Madeiroje (Portugalija).
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata