Renginio data

2024 sausis 17

Pradžia

18:00

Trukmė:

1 val. 50 min.

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salė

Režisierius

Dainius Kazlauskas

Vaidina:

Justina Nemanytė, Akvilė Vitkūnaitė, Renata Kutinaitė, Edita Užaitė, Paulė Giniotaitė, Larisa Kalpokaitė, Dalia Brenciūtė, Šarūnas Datenis, Tomas Žaibus, Eimutis Kvoščiauskas, Tomas Rinkūnas , Paulius Valaskevičius, Arnas Ašmonas, Deividas Breivė

Organizatorius

Domino teatras

Bilietų kaina

30,39–38,39 €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas

Ar esate kada nors perskaitę ar įkėlę bent vieną skelbimą siūlant įvairiausias paslaugas? Atsakymą jau žinome, nes ne išimtis ir keturios, kartu gyvenančios damos. Jos kaip susitarusios įkelia skelbimą tuo pačiu adresu, tačiau su visiškai skirtingo pobūdžio pasiūlymais.

Buvusi kabareto žvaigždė nusprendžia išnuomoti savo butą, kuriame gyvena meilės išsiilgusi tarnaitė, sumaniusi susirasti vyrą, ir dar dvi moterys. Viena jų – pianino mokytoja, trokštanti susirasti mokinių ir atidaryti savo studiją, kurioje galėtų groti niekieno netrukdoma. Kita – dailininkė, pasiryžusi atrasti tobulą, raumeningą modelį, kuris padėtų laimėti konkursą. Visos jos svajoja apie savo šviesią ateitį, todėl nekantraudamos laukia tinkamų kandidatų.

Neilgai trukus vienas po kito pradeda eiti vyrai pagal skelbimą ir jų nuostabai, pravėrus duris, juos pasitinka ne ta moteris. Netikėta situacija, dėmesį sukaustantis chaosas ir netikėtai užgimstantys jausmai visus vyrus palieka… be drabužių.

Naujienlaiškio prenumerata