Renginio data

2024 sausis 28

Pradžia

15:00

Trukmė:

50 min.

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salė

Režisierė

Virginija Kuklytė

Vaidina:

Rokas Petrauskas, Šarūnas Navickas, Adelė Teresiūtė-Aukštikalnė, Paulė Konstancija Giniotaitė, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė, Marta Lipčienė Šarūnas Gedvilas, Leonas Milius, Laurynas Jurgelis, Eimantas Pakalka

Bilietų kaina

20,39–24,39 €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas

Žaismingas spektaklis „Kakė Makė ir atversta knyga“ tik DOMINO teatre!

Ei vaikai, maži ir dideli, smalsūs ir išdykę, mylimiausi vaikų herojai Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas atkeliauja pas Jus! O kartu su jais į linksmus nuotykius pasiners daugybė jūsų pamėgtų personažų: smagiai valytis dantukus jus mokys Dantukų fėja, visus linksmins šuniukas Čiūčia, stebins iš mėnulio atvykę nykštukai, Kakę Makę aplankys Mamaisa ir Nanaisa. Spektaklyje skambės nuostabios dainelės, šoksime, dainuosime, pramogausime!

Spektaklis „Kakė Makė ir atversta knyga“ pastatytas pagal Linos Žutautės knygeles „Kakė Makė ir dantukų fėjos puota“ bei „Kakė Makė ir pabėgusios ausys“. Jis leidžia į įprastas gyvenimo situacijas pažvelgti kiek kitaip ir žaismingiau įveikti kylančius iššūkius. Ypatingas dėmesys skiriamas interaktyvioms dekoracijoms, kurios tampa svarbi vaidinimo dalis bei mažuosius žiūrovus įtraukia ir priverčia jaustis kaip namuose.

Naujienlaiškio prenumerata