Renginio data

2023 rugsėjis 16

Pradžia

18:00

Trukmė:

1 val. 20 min. (be pertraukos)

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salė

Režisierius

Ričardas Vitkaitis

Scenografija ir kostiumai

Eglė Krasnovė

Vaidina:

Vitalija Mockevičiūtė, Neringa Varnelytė, Andrius Bialobžeskis

Bilietų kaina

22–23 €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas

N-18

Komedija apie dvi tobulas žmonas ir vieną netobulą vyrą, kuris tarp jų pasiklydo. Ji (Vitalija Mockevičiūtė) ir Jis (Andrius Bialobžeskis) nugyveno daugybę metų tobuloje santuokoje ir regis viskas buvo gerai, bet santuoką ėmė griauti rutina. Tas pats darbas, tie patys namai, tokios pačios vakarienės, tokie patys pusryčiai, tie patys pokalbiai per tiek metų tapo pilki ir nuobodūs.

Ir turbūt žinote, kuomet santuoka tampa nuobodi, vyras pradeda dairytis aplinkui ir besidairydamas pamato KITĄ (Neringa Varnelytė), kuri yra TOBULA. Ji graži, šmaikšti, įdomi ir nenusibostanti, tik gal ne tokia šeimyniška.

Po virtinės juokingų situacijų ir neįtikėtinų nesusipratimų, bėgiojant nuo vienos pas kitą, nuo sotaus, bet nuobodaus šeimyniškumo iki aistringo, bet alkano naujo gyvenimo, jis turi apsispręsti, nes padėtis tampa ne tik juokinga, bet jau ir nevaldoma.

Spektaklis prasideda nuo iškilmingos vakarienės trise: Jis, Jo Buvusi tobula Žmona, ir Kita, kuri yra jo dabartinė tobula Žmona. Per šią iškilmingą vakarienę bus išsiaiškinti visi santykiai, išsakyti visi priekaištai, prisimintos visos praeities laimės akimirkos. Kaip baigsis ši iškilminga dviejų TOBULŲ žmonų ir vieno netobulo VYRO vakarienė mes Jums neatskleisime. Jūs būtinai turite į ją patekti ir viską pamatyti patys.

Naujienlaiškio prenumerata