Pranešame, kad teatro komedija TAI KADA VAIKAI?, kuris turėjo įvykti 2024 m. kovo 07 d. Klaipėdos koncertų salėje, yra perkeltas į 2024 m. gegužės 04 d.

Jūsų turimi bilietai lieka galioti – papildomų veiksmų imtis nereikia. Jeigu naujoji renginio data Jums nėra tinkama, galite kreiptis dėl bilietų grąžinimo el. paštu pagalba@kakava.lt prisegant grąžinamus bilietus iki kovo 21 dienos (imtinai). 

Atsiprašome už galimus nepatogumus. 

Klaipėdos koncertų salė nėra atsakinga už perkeltą renginį. Prašome kreiptis į organizatorių Vabalo filmai, UAB.

Renginio data

2024 kovas 07

Pradžia

18:00

Trukmė:

1 val. 30 min. (be pertraukos)

Renginio vieta

Klaipėdos koncertų salė

Gelminė Glemžaitė (aktorė)

Marius Repšys (aktorius)

Dainius Kazlauskas (režisierius)

Organizatorius

Vabalo filmai, UAB

Bilietų kaina

nuo 27,49 €

Pirkti bilietus
Renginio aprašymas

„Tai kada vaikai?“ nėra paprastas klausimas, o veikiau mūsų kultūros paveldo dalis. Tai – mėgstamiausias tetos Daivos juokelis, didžiausias Tavo tėvų galvos skausmas, paskutinis jūsų nepriklausomo gyvenimo atspindys.

Apie tai – ir naujoji teatro komedija tokiu pačiu pavadinimu – „Tai kada vaikai?“

Aistė yra 30-metė vestuvių planuotoja, kuri nekenčia vestuvių. Marius – 38-erių elektrikas. Geras ir nuolankus, tačiau ne itin patrauklus vyras. Pora nuomoja butą Vilniaus senamiestyje, kuris iš tikro jiems kiek per brangus. Gyvenimas labai nelepina, bet tikrai ir neskriaudžia – visko kaip ir užtenka, tačiau iki pilnatvės lyg ir kažko trūksta.

Laikrodis tiksi. Tik neaišku kam labiau – ar minėtai porai, ar Aistės šeimai. Tai ar sulauksime tų palikuonių, ar ne?!

Spektaklyje išvysite iki skausmo dažnai porai pažįstamą situaciją. Ar gali du žmonės laimingai gyventi be vaikų? Ar be vaikų galima patirti tą „didįjį gyvenimo džiaugsmą“? O gal laikas pasiduoti spaudimui ir pabandyti? Jei taip, ar jau laikas susituokti ir prisiekti amžiną meilę?!

Spektaklyje pagrindinius vaidmenis atlieka Gelminė Glemžaitė ir Marius Repšys. Komediją režisuoja Dainius Kazlauskas. Premjera visoje Lietuvoje – nuo 2024-ųjų sausio.

Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata