Klaipėda Music Spring Festival

Date of the event:

2023 April 23

Start of the event:

17:00

Duration of the event:

1 hr.

Place of the event:

the Chapel of St Francis of Assisi (Savanorių g. 4, Klaipėda)

Klaipėda Choir Aukuras

Artistic Director and Conductor Tomas Ambrozaitis

With participation of:

Anita Barlote (flute, Latvia–Lithuania), Aušra Valentienė (piano)

Programme:

Arvo Pärt, Ēriks Ešenvalds, Pēteris Vasks, Juozas Naujalis, Vaclovas Augustinas, Vidmantas Bartulis, Zita Bružaitė, John Carter

Ticket price:

Free €

Read more
Information for concert goers

Ramybės… To linkės Klaipėdos choras „Aukuras“, vadovaujamas ir diriguojamas Tomo Ambrozaičio. Programa sujungs gražiausią Baltijos šalių kompozitorių chorinę muziką, kurią sukūrė žymiausi dabarties autoriai, jau pelnę ir pasaulinį pripažinimą. Pasak T. Ambrozaičio, „jų meninis vaizdinys yra dvasinio žmogaus pasaulio atspindys šiandienoje. Gyvendamas chaotiškame dabarties pasaulyje žmogus ieško dvasinės ramybės ir darnos“.

Kviečiame apsilankyti „Aukuro“ koncerte ir pasisemti ramybės!..

  • Klaipėdos koncertų salės renginiuose rekomenduojame dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius.
  • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros).
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.
Go back
Newsletter subscription