Dėlionė orkestrui V

2018 Birželio 1
Nemokamai

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus

10.00 val. Klaipėdos vaikų ligoninė (Donelaičio g. 7)               
12.00 val. Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras  (Daržų g. 10)                   
14.00 val. Klaipėdos laikrodžių muziejus (Liepų g. 12)
16.00 val. Sporto ir sveikatingumo klubas „Impuls“ (Liepų g. 53a)
20:00 val. Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčia (Savanorių g. 4)    

Programa: Klaipėdos kamerinio orkestro pasirodymai su vaikais

Nemokamai


„Dėlionė orkestrui V“ visai šeimai

Neateisite į koncertą – koncertas ateis pas jus! Taip žaismingai galime apibūdinti jau tradicija tapusią Klaipėdos kamerinio orkestro (KKO) programą „Dėlionė orkestrui V“. Visą birželio 1 dieną, penktadienį, skirtingu metu įvairiose miesto erdvėse bus surengti trumpi KKO kamerinių ansamblių koncertai, o vakare Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčioje susirinks ir koncertuos visas orkestras. „Šis žaidimas labai smagus, nes koncertams pasitaiko labai neįprastos erdvės, mums labai svarbu atrasti klausytoją netikėtoje vietoje“, – sako projekto iniciatorius ir orkestro meno vadovas Mindaugas Bačkus.

Birželio 1 dienos planuose pasižymėkite šiuos laikus ir vietas: 10.00 val. Klaipėdos vaikų ligoninė (K. Donelaičio g. 7), 12.00 val. Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras  (Daržų g. 10), 14.00 val. Klaipėdos laikrodžių muziejus (Liepų g. 12), 16.00 val. sporto ir sveikatingumo klubas „Impuls“ (Liepų g. 53a) ir 20:00 val. Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčia (Savanorių g. 4).

Koncertai vyks Tarptautinę vaikų gynimo dieną, todėl keli pasirodymai bus skirti visai šeimai ir skambės vietose, kur dažnai lankosi suaugusieji su vaikais. Taip pat vaikai koncertuos kartu su KKO atlikėjų ansambliais kaip solistai. Jie ne tik gros, bet ir dainuos. Lankytojus, atėjusius pasportuoti ir pasisemti sveikatos į klubą „Impuls“, pasitiks žvalumo ir energijos suteikiantys kūriniai. Šiame renginyje pasirodys šokantys vaikai. O vakarinis viso orkestro koncertas Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčioje bus socialinė akcija, nes jo klausysis ir vaikai, turintys negalią. Jame kaip solistai pasirodys Viktoras Gerasimovas, dainuojantis retu sopranino balsu, ir KKO lyderis violončelininkas M. Bačkus.

KKO yra vienas jauniausių Lietuvos kamerinių orkestrų, tačiau jo dinamiškumas ir profesionalumas yra žinomas ir už Lietuvos ribų. Kolektyvas aktyviai siekia stimuliuoti ir šviesti savo auditoriją, pateikdamas plačią įvairių epochų muzikinių stilių ir žanrų paletę nuo baroko iki šių dienų ir uostamiestyje steigdamas naujas orkestro koncertų tradicijas. Viena tokių – jau penktoji orkestro ansamblių kelionė neįprastomis miesto erdvėmis.

„Kam miestui ir valstybei reikalingas menas, jeigu jis yra užsidaręs pats savo kiaute ir groja tik tiems snobams, kurie neva supranta meną, bet iš tiesų jo net neįvertina? O tiems žmonėms, kuriems, atrodo, apskritai meno nereikia, groti būtina, nes gal jie net nežino, kad jiems ta muzika patinka. Galbūt tik taip galima juos supažindinti, sukelti emocijas ir norą atrasti muziką iš naujo.“ – viename interviu pasakoja M. Bačkus.

Visi birželio 1 d. koncertai – nemokami! Surinkime orkestro dėlionę kartu!