Muzikinis spektaklis visai šeimai

Gimė ir užaugo nauja mažųjų klausytojų karta, todėl į Koncertų salės repertuarą buvo grįžęs muzikinis spektaklis visai šeimai „Muzikuojanti karvutė Sofija“. Jis buvo sukurtas ir pirmąkart parodytas prieš 7 metus. Spektaklyje pasakojama istorija apie karvutę Sofiją. Be galo muzikali ir beprotiškai mėgstanti dainuoti Sofija džiugindavo savo mažaisiais koncertais draugus ir namiškius. Tačiau labiausiai ji svajojo padainuoti su orkestru.

Kaip sekėsi Sofijai ieškoti orkestro? Kokie nuotykiai ir išbandymai jos laukė dideliame mieste? Kaip su muzika susijęs kūno svoris, ūgis, spalva, ragai ar elegancija? Kokią dainelę atliko karvutė ir jos suburtas „Muzikos draugų“ orkestras?

Nuotaikingam spektakliui muziką parašė Zita Bružaitė. Naująjį pastatymą režisavo Laima Akstinaitė, jame kūrusi ir karvutės Sofijos vaidmenį. Pasirodyme dalyvavo Klaipėdos kamerinis orkestras, papildytas gabiausiais mokiniais iš Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos ir E. Balsio menų gimnazijos, taip suteikiant jiems galimybę pasisemti orkestrinio grojimo patirties. Spektakliui dirigavo Egidijus Miknius.

Naujienlaiškio prenumerata