X Klaipėdos kariliono festivalis

Renginio data

2023 birželis 24

Pradžia

18:00

Trukmė:

1 val.

Renginio vieta

Klaipėdos laikrodžių muziejaus kiemelis (Liepų g. 12)

Koen Van Assche (karilionas, Belgija)

Claire Janezic (karilionas, JAV)

Klaipėdos choras „Aukuras“

Meno vadovas ir dirigentas Tomas Ambrozaitis

Dalyvauja:

Ingrida Spalinskaitė-Kurienė (mušamieji), Teodora Morta Staigė (smuikas)

Koncertą veda

Kristupas Bubnelis

Programa:

Andreas Zurbriggen, Katarzyna Kwiecień-Długosz (premjeros Lietuvoje), Mykolas Natalevičius (pasaulinė premjera), Gary White, Geert D'hollander, Roy Hamlin Johnson, Samuel Barber

Bilietų kaina

Nemokamai

Renginio aprašymas
Informacija klausytojams

Išskirtinis Klaipėdos kariliono festivalio bruožas – programos, kuriose karilionas skamba kartu su kitais instrumentais arba kolektyvais. Joms net kuriamos specialios kompozicijos, bendradarbiaujant su Lietuvos kompozitorių sąjunga kasmet plečiamas lietuviškas kariliono repertuaras. Šiame koncerte išgirsime pasauliniu mastu pripažintą belgų karilionininką Koen Van Assche, antrąkart atvyksiantį į Klaipėdą. Jis gros tiek solo, tiek pasirodys kartu su Klaipėdos choru „Aukuras“. Programa intriguos net keliomis lietuvių ir užsienio autorių premjeromis.

 

  • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros).
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – gidone.vaitkuviene@koncertusale.lt, 8 650 17988.
Grįžti atgal
Naujienlaiškio prenumerata