ATŠAUKTA | Kalėdos su Beethovenu

KONCERTAS ATŠAUKTAS
Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Lietuvos kamerinis orkestras
Meno vadovas, solistas ir dirigentas Sergej Krylov (smuikas, Rusija–Italija)
Programa: Ludwig van Beethoven
Aprašymas
Šį koncertą Lietuvos kamerinis orkestras ir jo meno vadovas, smuikininkas ir dirigentas Sergejus Krylovas skiria Ludwigo van Beethoveno 250-osioms gimimo metinėms. Klausytojai išgirs du nemarius Beethoveno kūrinius. Apdovanojęs pianistus penkiais koncertais fortepijonui, kompozitorius parašė tik vieną koncertą smuikui, tačiau jis priskirtinas prie sudėtingiausių šio instrumento repertuaro kūrinių. Tai lemia ne tik techniniai atlikimo sunkumai, bet ir gilus turinys, kuriam atskleisti reikia tikros artistinės brandos.
 
Trečioji, „Herojinė“, simfonija Es-dur – vienas žinomiausių Vienos klasiko opusų. Pirmuosius jo taktus rašantį kompozitorių buvo apėmusi dvasinė krizė – žinodamas, kad kurtumas neišvengiamas, jis metė iššūkį likimui. Simfonija pirmąkart viešai buvo atlikta Vienoje, diriguojant autoriui. Tąkart publika nesuprato šio ilgo ir sudėtingo kūrinio, o mūsų laikais jis vertinamas kaip visos XIX a. simfoninės muzikos ištakos.
 
„Lietuvos kamerinis orkestras savo skambesiu, interpretavimo tradicijomis yra lyg aukščiausios kokybės muzikos instrumentas. Manau, tai vienas savo žanro lyderių“, – taip apie LKO atsiliepia smuikininkas Sergejus Krylovas, vadovaujantis jau 6 dešimtmečius įsimintiną savo veiklos istoriją rašančiam orkestrui. Ypatinga šio smuiko virtuozo profesinė meistrystė, solidi sceninė patirtis, solisto ir orkestro meninių pasaulėžiūrų dermė leidžia tikėtis nuostabių ir įsimenančių koncerto įspūdžių.
Bilietų grąžinimas
Vykdome sąžiningą ir operatyvų pinigų grąžinimą už įsigytus bilietus į festivalio „Salve musica" programas. Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus Nordea), pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2020 metų gruodžio 3 dienos.
 
Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę Nordea, prašome kreiptis el. paštu info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766.